کسب و کار شما نیاز به وب سایت دارد

ایجاد یک وب سایت برای اطلاع رسانی به مخاطبان ، توضیح ارزش پیشنهادی شما ، افزایش شناخت برند و افزایش فروش مهم است. برای ایجاد یک وب سایت تجاری ، ابتدا باید نام دامنه مورد نظر خود را انتخاب کنید. سپس ، وب سایت خود را برای بهبود رتبه بندی موتورهای جستجو و افزایش ترافیک بهینه کنید. همواره باید وب سایت خود را به روز نگه دارید و برای دستگاه های تلفن همراه بهینه سازی شده باشد. همچنین اطمینان حاصل کنید که سرعت سایت شما برای بهبود رتبه موتورهای جستجو مناسب است.

نرم افزار طراحی وب سایت طراحان پویا

اجرای یک کسب و کار ، حتی یک آجر و ملات ، دیگر بدون حضور در دنیای اینترنت امکان پذیر نیست. مصرف کنندگان برای تحقیق در مورد همه چیز از تحقیقات محصول گرفته تا مکان و ساعات کار به اینترنت مراجعه می کنند. حتی فقط یک وب سایت ساده و با طراحی خوب می تواند در زمینه کاری شما پیشرفت ایجاد کند ، و اگر محصولی برای فروش دارید ، سایت شما می تواند بازارهای جدیدی را باز کرده و تجارت شما را ارزان و آسان گسترش دهد. نرم افزار طراحی وب سایت طراحان پویا به گونه ای توسعه یافته است که استفاده از آن برای همه آسان است. برای توسعه یک سایت جذاب و کاربردی نیازی به کدنویسی ندارید. صرف نظر از این که از چه برنامه ای استفاده می کنید ، فقط باید برخی قوانین و نکات اساسی را رعایت کنید تا به وب سایت خود جلوه ای حرفه ای بدهید ، پیدا کردن آن را آسان کرده و شرکت خود را در بهترین حالت نشان دهید.

مراحل راه اندازی وب سایت

1. هدف

این که آیا شما یک وب سایت ساده ایجاد می کنید که کمی در مورد شرکت شما صحبت می کند یا یک سایت تجارت الکترونیک پیچیده تر می تواند شروعی باشد برای هدف های بعدی از داشتن یک وب سایت

2. تعریف محدوده

هنگامی که اهداف سایت را بدانیم ، می توانیم محدوده پروژه را مشخص کنیم. به این معنا که صفحات وب و ویژگیهای سایت برای تحقق هدف مورد نیاز است ، و جدول زمانی ایجاد آنها.

3. نقشه سایت

با مشخص بودن دامنه ، می توانیم به بررسی نقشه سایت بپردازیم و تعریف کنیم که چگونه محتوا و ویژگی هایی که در تعریف محدوده تعریف کردیم به هم مرتبط خواهند بود.

4. ساخت صفحات وب

یک وب سایت خوب بیش از یک صفحه اصلی است. شما می توانید چندین صفحه برای جنبه های مختلف کسب و کار خود ایجاد کنید ، مانند فهرست دقیق محصولات یا خدمات خود

5. عناصر بصری

با معماری سایت و مقداری محتوا ، می توانیم روی نام تجاری بصری کار کنیم. بسته به مشتری ، این ممکن است از قبل به خوبی تعریف شده باشد ، اما شما همچنین می توانید سبک بصری را از ابتدا تعیین کنید.

6. تست و آزمایش

مطمئن شوید همه صفحات به صورت صحیح و کامل کار می کنند. مرور دستی سایت در انواع دستگاه ها را انجام دهید تا همه چیز را از مسائل مربوط به تجربه کاربر گرفته تا پیوندهای خراب ساده شناسایی کنید.

7. راه اندازی

هنگامی که همه چیز به زیبایی کار می کند ، زمان برنامه ریزی و راه اندازی سایت شما فرا رسیده است! این باید شامل برنامه ریزی زمان راه اندازی و استراتژی های ارتباطی باشد.یعنی چه زمانی و چگونه جهان را مطلع می کنید؟

8. سئو و تبلیغات

سئو کاری است که شما با وب سایت واقعی خود انجام می دهید. موتورهای جستجو مانند گوگل دائماً در مورد وب سایت شما قضاوت می کنند. آنها می خواهند بدانند آیا شما تجربه مشتری خوبی را ارائه می دهید یا خیر.

چرا باید وب سایت داشته باشیم؟

1. چرا وب سایت ها مهم هستند؟ 93٪ از تصمیمات خرید مشاغل با جستجوی موتورهای جستجو در وب سایت ها شروع می شود. 2. چرا وب سایت مهم است؟ حرفه ای بودن شما را بیشتر نشان می دهد. 3. چرا وب سایت برای تجارت شما مهم است؟ به شما سهولت دسترسی می دهد. 4. چرا وب سایت برای تجارت مهم است؟ یک هزینه کم برای هر وسیله نقلیه بازاریابی است. 5. چرا وب سایت برای تجارت شما مهم است؟ به شما یک ROI مثبت می دهد. 6. چرا داشتن وب سایت مهم است؟ به شما ارزش ماندگاری می بخشد. 7. چرا داشتن وب سایت برای کسب و کار شما مهم است؟ به شما فرصت های بین المللی می دهد. 8. چرا وب سایت مهم است؟ یک مرکز داده با دسترسی آسان است. 9. چرا وب سایت برای تجارت مهم است؟ خدمات پشتیبانی شخصی را برای مشتریان ارائه می دهد.

پشتیبانی طراحان پویا

نرم افزار پشتیبانی طراحان پویا ابزاری است که طیف وسیعی از فعالیت های پشتیبانی مشتری را ارائه می دهد. شما می توانید پیام های خود را ارسال و سازماندهی کنید ، مشکلات را گزارش کنید و با یک نقطه تماس با کارشناسان ما تبادل اطلاعات کنید. میز راهنما از تیکت برای ارتباط استفاده می کند و به همین دلیل به عنوان سیستم پشتیبانی تیکت نیز شناخته می شود. داده های جمع آوری شده از تیکت ها منبع ارزشمندی برای ما و همینطور شما خواهد بود. می توانید تیکت های پشتیبانی خود را در پنل خود همواره در اختیار داشته باشید تا به عنوان یک دانش سازمانی قابل ارجاع باشد. نرم افزار تیکت زنی گزارش های موضوعی تولید می کند که به شما امکان این را می دهد که خدمات خود را بهبود بخشید.

مشاوره رایگان

سوالات متداول

cms یک نرم افزار تحت وب است که به شما اجازه می دهد، بدون نیاز به دانش فنی وب و برنامه نویسی، بتوانید سایت خود را مدیریت کنید و با این کار در هزینه طراحی سایت خود صرفه جویی نمایید. در میان تمام cms ها وردپرس از محبوبیت بیشتری برخوردار است.

هاست در واقع یک کامپیوتر همواره روشن است که اطلاعات سایت شما به صورت شبانه روزی بر روی آن قابل دسترس کاربران شما می باشد. میزان فضای هاست ارتباط مستقیم با میزان اطلاعاتی دارد که می خواهید بر روی سایت خود قرار دهید. خرید دامنه همان آدرس سایت می باشد.

مدت زمان طراحی سایت بستگی به امکانات و ویژگی های مد نظر شما دارد. اما در کل با توجه به اینکه ما از سایت های آماده برای راه اندازی سایت استفاده می کنیم مدت زمان راه اندازی سایت در حدود 7 تا 10 روز کاری است.

بله، برای هر سایت به میزان دو ساعت زمان آموزش در نظر گرفته شده است که این دو ساعت به صورت آنلاین بوده و فیلم ضبط شده آن در اختیار شما قرار خواهد گرفت .

اینماد باید حتما توسط شخص صاحب کسب و کار دریافت شود. البته ما راهنمای کامل جهت اخد اینماد به شما ارائه میکنیم و در هر مرحله ای که سوال داشته باشید راهنماییتان می کنیم.

هزینه ی طراحی با توجه به ماژول های درخواستی شما تعیین میگردد و شما میتوانید با تکمیل فرم مشاوره رایگان ، و ارائه درخواست های خود از هزینه های طراحی سایت مطلع شوید .

برخی از بروزرسانی های امنیتی و هسته ای نرم افزار به صورت اتوماتیک بر روی هاست و سایت شما انجام می گردد . و در مورد درخواست های مربوط به ماژول های جدید ، به صورت توافق بین طرفین با توجه به قیمت های شرکت ، قابل انجام خواهد بود . همواره در کنار شما خواهیم ماند ...

برخی از وب سایت های طراحی شده

سوالی دارید؟با ما تماس بگیرید