طراحی سایت آموزشی

وب سایت آموزشی مکانی است که افراد مختلف از آن دیدن می کنند. اینها دانشجویان فعلی و آینده ، اساتید ، والدین ، کسانی که به دنبال کار هستند و حتی حامی مالی خواهند بود. به همین دلیل است که طراحی وب سایت آموزشی یک تلاش بسیار جدی است ، زیرا تأثیری که می خواهیم به آن برسیم باید طوری باشد که افراد مختلف را به خود جذب کند. و نه تنها برای جذب آنها بلکه برای آنها مفید است. از آنجایی که مخاطب هدف خاصی وجود ندارد و محدود کردن آن غیرممکن است ، حتی بهترین طراحان وب گاه هنگام انجام وظیفه طراحی چنین وب سایتی دچار مشکل می شوند.

ویژگی های ضروری برای وب سایت آموزشی

بستر آموزش آنلاین

اگر تصمیم دارید یک بستر آموزشی آنلاین نیز داشته باشید و ما آن را به شدت توصیه می کنیم ، باید بدانید که این قسمت خود آموزش است که ارائه می دهید. به همین دلیل است که ابتدا باید جریان صوتی و تصویری داشته باشید تا کلاس های آنلاین برگزار شود.

وبلاگ

داشتن یک وبلاگ به چند دلیل مفید است: به افراد نشان می دهد که فعال هستید ، به روز رسانی وب سایت خود اهمیت می دهید و همچنین به آنها نشان می دهد که روندها و موضوعات فعلی را دنبال می کنید و در مورد آنها حرف هوشمندانه ای دارید.

احراز هویت

کاربران می توانند به مطالب دوره دسترسی داشته باشند و دریابند که کدام کلاس در چه زمانی برگزار می گردد. به دلیل مسائل مربوط به حریم خصوصی و امنیت ، چنین اطلاعاتی نباید منتشر شود. هر دانش آموز نام کاربری و رمز عبور خود را دریافت می کند که می توانند با آن وارد سیستم شوند.

اهمیت حضور در فضای مجازی

فضای مجازی از منظر ارزش شناختی است که دنیای جدید زندگی ما است. تمرکز به ویژه بر مشکل کیفیت زندگی ما در شرایط خاص آن است. هدف این است که (با توجه به ویژگی های فضای مجازی به عنوان یک دنیای زندگی) مشکل ارزشها و اهمیت ، بلکه خطرات ناشی از تجربه به اصطلاح سایبری ما نیز حل شود. در این زمینه ، هدف نیز شناسایی شرایط مختلف ، شاخص های ارزش شناختی و عناصر مرتبط با کیفیت زندگی ما در فضای مجازی است.

دریافت مشاوره رایگان

سوالات متداول

تمامی موضوعاتی که محتوای آنها با استفاده از امکانات صدا، تصویر و اشتراک گذاری قابل ارایه باشند را می توان به صورت آنلاین برگزار نمود. کلیه دروس مقاطع تحصیلی، رشته های دانشگاهی، تخصص های فنی و مهندسی، نرم افزارهای رایانه ای، آموزش های قرآنی و مذهبی، دوره های فرهنگی و هنری، زبان های خارجی و بسیاری موارد دیگر به صورت آنلاین در دورآموز قابل ارایه می باشند.

از آنجایی که ترافیک اصلی بر روی سرورهای ما می باشد، برای برگزاری یک دوره آموزشی آنلاین کافی است سرعت لازم جهت آموزش فراهم شود. این سرعت متناسب با امکانات مورد استفاده در کلاس مانند صدا، تصویر و دسکتاپ بین 5 KB/s تا 50 KB/s متغییر خواهد بود. به بیان دیگر حداقل اینترنت ADSL 128 ضروری است. دقت داشته باشید برای ارایه محتوا سرعت آپلود اهمیت دارد.

محدودیتی در ظرفیت کلاس های آنلاین دورآموز وجود ندارد و این مورد بستگی به سروری می باشد که برای نرم افزار آنلاین خود انتخاب نموده اید .

یک دستگاه رایانه و اینترنت مناسب برای شرکت در کلاس آنلاین کافی می باشد اما برای برقراری ارتباط 2 طرف با مدرس و یا سایر کارآموزان می بایست از هدست و وبکم استفاده نمود.

برخی از مشتریان ما

سوالی دارید؟با ما تماس بگیرید